לאיזה סניף תבחרו להגיע?

אודות MySmile

MySmile הוקמה על מנת שכל מטופל יזכה ליישור שיניים ברמה הגבוהה ביותר ע"י מומחה ביישור שיניים (אורתודנט). את MySmile הקמתי לאחר שצברתי נסיון של מעל 15 שנים בטיפולים אורתודונטיים, ניהול מרפאות שיניים וניהול מערך רפואה ציבורית. הצוות של MySmile מאפשר לי לטפל ולעקוב באופן אישי אחר כל מטופל ולהיות זמין וקשוב לאורך כל שלבי הטיפול.

מלבד יישור שיניים לילדים, מתבגרים ומבוגרים, MySmile נותנת ייעוץ גם למרפאות שיניים ורופאי שיניים כלליים המעוניינים לשלב יישור שיניים בסל הטיפולים שהמרפאה מציעה, אם על ידי הפניה לאחת ממרפאות MySmile ואם על ידי ליווי והדרכה לביצוע הטיפולים במרפאה.

בMySmile אנו מבינים כי יישור שיניים הוא יותר מטיפול אסתטי. החיוך שלך, הוא כרטיס הביקור שלך. ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם שיניים לא ישרות סובלים ממבוכה ופגיעה בביטחון העצמי. במקרים חמורים המצב עלול להגיע לבעיות בדיבור, קשיים בלעיסה, סגירה לא טובה של הלסתות, פגיעה בשיניים וברקמות הפה.

תהליך יישור השיניים הינו תהליך הדרגתי שצפוי להמשך זמן רב, לכן ב MySmie מאמינים בקשר אישי בין הצוות המטפל, לבינך – המטופל. לאורך כל העת אני והצוות זמינים עבורך לשאלות והסברים.

בMySmile אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות ליישור שיניים, אך מעבר לזה, יחד עם המטופל, אנו מתאימים לכל אחד את הפתרון המתאים לו. חובתנו להיות תמיד מעודכנים בטכנולוגיה ובחידושים, לבדוק אותם ולהתאים לכל אחד את השיטה הנכונה ביותר עבורו.

ב MySmile אנו מציעים למתבגרים ומבוגרים המתבצע בעזרת טיפול בקשתיות שקופות (Invisalign), יישור שיניים עם סמכים (קוביות) שקופים, יישור שיניים עם סמכי מתכת, יישור שיניים מזורז כירורגית, יישור שיניים תומך לטיפול שיקומי ויישור שיניים משולב תיקון כירורגי (אורתוכירורגיה).

שתפו את הכרטיס שלי

  • מכירים אנשים שצריכים את שירות שלי?
  • או שסתם בא לכם לפרגן ולשתף?

     בחרו איפה בא לכם לשתף, וכבר אומר לכם מראש תודה על השיתוף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן